Zwemlessen zomervakantie 2025
Binnen

Zwemlessen zomervakantie 2025

Zwemlessen zomervakantie 2025

Tijdens de zomervakantie (zaterdag 19 juli t/m zondag 31 augustus) is er een aangepast openstellingrooster.

De zwemlessen zijn dan op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Het volgen van een zwemles tijdens de zomervakantie is alleen mogelijk door het maken van een reservering. Deze zwemlessen zijn alleen toegankelijk voor de kinderen die al deelnemen aan de zwemles bij het Sportfondsenbad. Zonder reservering is de zwemles niet te volgen tijdens de zomervakantie.

Reserveren voor de eerste week van de zomervakantie is mogelijk vanaf maandag 14 juli vanaf 10.00 uur door in te loggen via de webshop met kaartnummer, voornaam en achternaam van het kind (zonder tussenvoegsels). Elke maandag tijdens de zomervakantie wordt vanaf 10.00 uur een volgende week opengesteld om de reservering(en) te kunnen maken. Zodra de reservering is gemaakt ontvang je een reserveringsbevestiging.

Er is een mogelijkheid om meerdere keren per week een reservering te maken.

Bij geen deelname aan de gereserveerde zwemles, wordt er wel een zwemles in rekening gebracht en van de leskaart afgewaardeerd.

Alle zwemlesabonnementen worden gedurende de zomervakantie vier weken in geldigheid verlengd.

Maak je 5 tot 6 weken geen gebruik van de zwemlessen tijdens de zomervakantie?
Kom dan tijdig naar de inhaallessen, om geen lestegoed te laten verlopen.
Gebruik maken van de inhaallessen kan al voor de zomervakantie. Door extra te komen, bouw je automatisch extra geldigheid op.
Gebruik maken van de inhaallessen kan ook na de zomervakantie, echter verleng je zwemles abonnement dan tijdig binnen de geldigheid, om je lestegoeden niet te laten verlopen.

Overzicht lesdagen/tijden

Maandag
15.45-16.30 uur Groen, blauw, geel
16.30-17.15 uur Groen, blauw, geel
17.15-18.00 uur Rood 1, 2 oranje en B les
18.00-18.45 uur B les en C les

Woensdag
15.15-16.00 uur Groen, blauw, geel
16.00-16.45 uur Groen, blauw, geel
16.45-17.30 uur Rood 1, 2, oranje en B les
18.00-18.45 uur Zwemvaardigheid
18.45-19.30 uur Jeugd/Volwassenen

Donderdag
15.45-16.30 uur Groen, blauw, geel
16.30-17.15 uur Groen, blauw, geel
17.15-18.00 uur Rood 1, 2, oranje
18.00-18.45 uur B les en C les

Vrijdag
15.45-16.30 uur Groen, blauw, geel
16.30-17.15 uur Groen, blauw, geel
17.15-18.00 uur Rood 1, 2, oranje
18.00-18.45 uur B les en C les

Gekleed zwemmen
Deze zomervakantie is er GEEN kledingzwemmen (i.v.m. de sluitingsweek 4 t/m 9 augustus).

Geen zwemles i.v.m. werkzaamheden:
- zaterdag 19 juli
- maandag 4 t/m vrijdag 8 augustus


Wij wensen iedereen een fijne zomervakantie!

Team Sportfondsenbad Delft

Wat heb je nodig?

  • reserveringsbewijs
  • zwemlespas
Cookies op onze website

Deze website maakt gebruik van cookies om de nodige websitefuncties te bieden. Om de websitenavigatie en jouw online ervaring te verbeteren, websiteverkeer, gebruik en interactie te analyseren en om te helpen bij onze marketing- en advertentie-inspanningen.